Terminliste for lokale treningsløp og Stjørdalskaruseller 2019
Her er oversikten over treningsløp og Stjørdalskaruseller som arrangeres av Stjørdals-Blink i 2019. Det blir lagt ut informasjon om hvert enkelt løp på hjemmesiden og/eller Facebook før hvert løp. Treningsløpene er åpne for alle, og det er normalt start mellom 18.00 og 19.00. 

Resultater fra det enklete løp vil dere finne på resultatsiden etterhvert som løpene blir avholdt.
Her er oversikten som en PDF-fil som kan printes ut og henges på kjøleskapet.

Ukenr.DatoType løpArrangørKartDistanse

Uke 13

26. mars

Råtass-sprint

Espen Aarnes

Skatval skole

Sprint, nybegynner

Uke 14

2. april

Råtass-sprint

Håvard Kjesbu

Lånke skole

   "

Uke 15

9. april

Råtass-sprint

Ingvild Kjesbu

Sandskogan

   "


11. april

Arrangørseminar

Styret

Klubbhuset


Uke 18

30. april

Treningsløp

Mattis Myhre

Håmmårsbukta 

Sprint, nybegynner


5. mai

VÅRLØPET

Løpsleder:     Håvard Kjesbu

Løypelegger: Kjell Kolstø og Kyrre Kraft

Frigården eller Remarka nordre del ?


Uke 19

7. mai

Treningsløp

Kjell/Kyrre

Frigården/Remarka ?


Uke 20

14. mai

Lokalt løp 1- SK

Wanvik/Haugen

Hegra festning

Mellomdistanse

http://www.orientering.no/media/filer_public_thumbnails/filer_public/43/1b/431bb6a0-7b6b-4c91-8e29-7abda0b8679e/wod-square-jpg-600.jpg__940x510_q85_crop-smart_subsampling-2.jpg

15. mai

VERDENS ORIENTERINGSDAG 

Mattis, Ingvild



Uke 21

21. mai

Lokalt løp 2 - SK

John Arne Lerfall/ Rune Bjørgum

Tangen (Sandskogan)

Sprint

Uke 22

28. mai

Lokalt løp 3 - SK

Audun W. Haugen, Henrik Kraft, Øystein Haukaas

Remarka vest

Mellomdistanse

Uke 23

4. juni

Lokalt løp 4 - SK

Arild Moa / Stig Gulbrandsen

Nævra Nord

Langdistanse

Uke 24

11. juni

Lokalt løp 5 - SK

Frode Estil

Heståsen - Meråker

Fellesstart, sommerfugl

Uke 25

18. juni

Lokalt løp 6 - SK

Monica Hægstad, Terje Solbakk

Damtjønna

Lang-/mellomdistanse

Uke 26

25. juni

Lokalt løp 7 -Stjørdalsmesterskap

Styret

Løypelegger: Tore

Åstjønna

Mellom-/langdistanse

Uke 27-31


Sommerferie




Uke 32

6. aug

Lokalt løp 8 - SK

Ingvild Kjesbu, Kjersti Løvik

Remarka sørøst

Mellomdistanse

Uke 33

13. aug

Lokalt løp 9 - SK

Jørgen Lerfall

Nævra Nord

Mellomdistanse

Uke 34

20. aug

Treningsløp

Espen Aarnes

Kindsetskaret

Postplukk


23. aug

Midt Norsk mesterskap 

Løpsleder:  Mattis Myhre

Løypelegger: Håvard Vassenden

Sandskogan

Sprint


24. aug

Midt Norsk mesterskap 

Løpsleder:  Mattis Myhre

Løypelegger: Jakob Haugen

Selbuskogen

Langdistanse


25. aug

Midt Norsk mesterskap 

Løpsleder:  Mattis Myhre

Løypelegger: Bård Solberg

Selbuskogen

Stafett

Uke 35

27. aug

Treningsløp

Mattis, Jakob, Bård

Selbuskogen


Uke 36

3. sept

Lokalt løp 10 – SK

Frode Estil

Øyan - Meråker

Mellomdistanse

Uke 37

10. sept

Lokalt løp 11 – SK

Asle Skulbørstad 

Sandskogan

Sprint

Uke 38

17. sept

Treningsløp - Natt

Kyrre Kraft

Golfbanen 

Natt-o

Uke 39

24. sept

Treningsløp - Natt

Geir Arne Rødde

Remarka 

Natt-o

Levert av IdrettenOnline