TRENINGSLØP / STJØRDALSKARUSELL 2024 (UNDER ARBEID)
Her er oversikten over treningsløp og Stjørdalskaruseller som arrangeres av Stjørdals-Blink i 2024. Det blir lagt ut informasjon om hvert enkelt løp på hjemmesiden og/eller Facebook før hvert løp. Treningsløpene er åpne for alle, og det er normalt start mellom 18.00 og 19.00.

Terminlista finnes også som PDF.

 Kretsløp som Stjørdals-Blink skal arrangere er også vist her. I 2024 skal vi arrangere tre kretsløp; KM sprintstafett, Vårløpet og ett Ungdomsløp

Resultater fra det enklete løp vil dere finne her etterhvert som løpene blir avholdt.

Postkoder som skal benyttes (for arrangører): Google Docs

Ukenr.DatoType løpArrangørStedDistanseLenker 
Uke 159.4TreningsløpMalin og Terje RianHåmmårsbuktaSprintResultater
Livelox
Uke 1616.4Stjørdalskarusell #1Bjarte ImsSentrumSprintLivelox
Uke 1723.4TreningsløpJakob HaugenKindsethMellomdistanse
Uke 1830.4TreningsløpTore Solheim
Vikanåsen
Enmansstafett
Uke 181.5KM sprintstafettLøpsleder: Mattis Myhre
Løypelegger: Håvard Vassenden
SentrumSprintstafettEventor

Uke 19

6.5TreningsløpMalvik ILStavsjøen

Uke 20
14.5Stjørdalskarusell #2LEDIGLEDIGLangdistanse
Uke 2121.5Stjørdalskarusell #3Solveig VassendenNævra NordFellesstart, mellomdistanse
Uke 22

28.5
Stjørdalskarusell #4Frode EstilMeråker

Uke 234.6Stjørdalskarusell #5Ola FossumFlaksjøenMellomdistanse
Uke 23
9.6VårløpetLøpsleder: Fam. Beitland Løypelegger: Bård SolbergÅstjønna

Uke 24
11.6TreningsløpMargit Eide/Mette WanvikÅstjønnaGjenbruk av løyper fra Vårløpet
Uke 25
18.6StjørdalsmesterskapetStyret v/leder
Løypelegger: Håvard Kjesbu
Frigården

Uke 26
25.6TreningsløpPål ReitenRemarka, SpeiderhyttaLangdistanse
Uke 27
2.7TreningsløpAne Skulbørstad/Emilie StandalRemarka, HessjøenVåt-o

Uke 28-31

Sommerferie

Uke 32

6.8TreningsløpAnette K.GangåsSandskoganSprint

Uke 33

13.8TreningsløpPetter Reiten/SIgurd SævikRemarkaPostplukk
15.8U-cup 6Løpsleder: Fam. Skulbørstad
Løypelegger: Magnus B. Skjøstad
Klempen/Skatval skoleMellomdistanseEventor

Uke 34

20.8Stjørdalskarusell #6Hans RoslingSvartkamhyttaMellomdistanse

Uke 35

28.8TreningsløpSelbu OKVekta

Uke 36

3.9Stjørdalskarusell #7Jakob HaugenMeråker, FagerliaFjell-o

Uke 37

10.9Stjørdalskarusell #8Monica HægstadSelbuskogenMellomdistanse

Uke 38

17.9TreningsløpGustav S./Håvard KjesbuFrigårdenSkumring/natt
En-/tomannsstafett

Uke 39

24.9Treningsløp
Terje RianSentrumNatt
Fellesstart

Uke 40
1.10Treningsløp
Kjell KolstøRemarkaNatt
Fellesstart

Uke 43/44

Halloween-løp