TRENINGSLØP / STJØRDALSKARUSELL 2021
Her er oversikten over treningsløp og Stjørdalskaruseller som arrangeres av Stjørdals-Blink i 2021. Det blir lagt ut informasjon om hvert enkelt løp på hjemmesiden og/eller Facebook før hvert løp. Treningsløpene er åpne for alle, og det er normalt start mellom 18.00 og 19.00.

Resultater fra det enklete løp vil dere finne på resultatsiden etterhvert som løpene blir avholdt.
Her er oversikten som en PDF-fil som kan printes ut og henges på kjøleskapet.

Ukenr.DatoType løpArrangørStedDistanseLøyper (pdf) 
Uke 1515.4TA-SprintSolveig VassendenSentrumSprint
Uke 1620.4TreningsløpTerje RianHåmmårsbuktaSprintLøyper i Eventor
Resultater
Usynlig-o
Uke 1727.4Stjørdalskarusell #1Asle SkulbørstadArnstadåsenSkogsprintLøyper i Eventor
Resultater
Usynlig-o

Uke 18

4.5TreningsløpTore SolheimVikanåsenMellomdistanseLøyper i Eventor
Resultater
Usynlig-o
Livelox

8.5VårløpetJakob HaugenFrigårdenMellomdistanseEventor

Uke 19

11.5TreningsløpHans Rosling / Pål ReitenFrigårdenMellomdistanseLøyper i Eventor
Resultater
Usynlig-o (alle løper fra Vårløpet)
Livelox

Uke 20

18.-21.5Verdens o-dagHele o-gruppaFlere skolerSkolesprintNyhetssak
Uke 21
25.5Stjørdalskarusell #2Geir Arne RøddeRemarkaMellomdistanseLøyper i Eventor
Resultater
Usynlig-o
Livelox

27.5TA-Sprint 
Solveig Vassenden
Sentrum
Sprint

Uke 22
1.6TreningsløpSolveig Vassenden/Mari B.SkjøstadKindset?MellomdistanseAVLYST pga gjeldende Covid-19 regler i Stjørdal kommune
Uke 23
8.6Stjørdalskarusell #3Jakob HaugenSvartkamhyttaMellomdistanseLøyper i Eventor
Resultater
Usynlig-o
Livelox
Uke 24
15.6Stjørdalskarusell #4Marie Nielsen SolbergMeråkerMellomdistanseLøyper i Eventor
Resultater
Usynlig-o
Livelox
Uke 25
22.6TreningsløpEspen AarnesTangenSprintstafettResultater
Uke 26
29.6Stjørdalskarusell #5Mattis MyhreNævra nordMellomdistanseLøyper i Eventor
Resultater
Usynlig-o
Livelox

Uke 27
6.7TreningsløpTerje RianFrigårdenMellomdistanseResultater

Uke 28-30

Sommerferie
Uke 31
3.8TreningsløpMonica HægstadArnstadåsenPoengorientering

Uke 32

10.8Stjørdalskarusell #6
Arnt Olav Dragsten / Stig GuldbrandsenÅstjønnaMellomdistanse

Uke 33

17.8Treningsløp
Kyrre KraftSelbuskogenStafett med skyting?

Uke 34

24.8Stjørdalskarusell #7
Bård SolbergHegra festningLangdistanse

Uke 35

31.8Treningsløp
Magnus B. Skjøstad / Magnus U. GederaasRemarka øst
Resultater

Uke 36

7.9Stjørdalskarusell8
Frode EstilMeråkerLangdistanse
Resultater

Uke 37

14.9StjørdalsmesterskapHåvard Vassenden / Espen AarnesSelbuskogenMellomdistanseResultater

Uke 38

21.9Treningsløp
Kjell KolstøRemarkaNattResultater

Uke 39

28.9Treningsløp
Pål Reiten / Hans RoslingGolfbanenNatt
Uke 40
5.10Treningsløp
Håvard KjesbuFrigårdenNatt
Uke 43
31.10Halloween-o-løpIngvild KjesbuGolfbanen


Levert av IdrettenOnline