I.L Stjørdals-Blink - Orientering

I.L Stjørdals-Blink - Orientering

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 6 Jul
kl 18:00 - 20:00
Treningsløp
Sted: Frgården. Arr: Terje   Les mer  
Tue 29 Jun
kl 18:00 - 20:00
Stjørdalskarusell nr. 5-2021
Sted: Nævra. Arr: Mattis   Les mer  
Tue 22 Jun
kl 18:00 - 20:00
Treningsløp
Sted: Tangen. Arr: Espen   Les mer  
Tue 15 Jun
kl 18:00 - 20:00
Stjørdalskarusell nr. 4-2021
Sted: Meråker. Arr: Marie   Les mer  
Sat 12 Jun
kl 08:00 - 18:00
Oppdal 2-dagers
SBO ordner felles overnatting. Mer info…   Les mer  
Tue 8 Jun
kl 18:00 - 20:00
Stjørdalskarusell nr. 3-2021
Sted: Svartkamhytta. Arr: Jakob   Les mer  
Sat 5 Jun
kl 18:00 - 20:00
Råtass-leir
Mer info kommer!   Les mer  
Tue 1 Jun
kl 18:00 - 20:00
Treningsløp
Sted: Kindseth? Arr: Solveig og Mari   Les mer  
Mon 31 May
kl 18:00 - 19:00
Kretstrening
SBO arrangerer kretstrening. Tema er…   Les mer  
Thu 27 May
kl 18:00 - 20:00
TA-sprint nr. 2
Ny dato for utsatt TA-sprint   Les mer  
Tue 25 May
kl 18:00 - 20:00
Stjørdalskarusell nr. 2-2021
Sted: Remarka. Arr: Geir Arne Rødde   Les mer  
Thu 20 May
kl 17:30 - 19:00
World Orienteering Day
Skolegårdsarrangementer på Halsen, Fosslia,…   Les mer  
Wed 19 May
kl 17:30 - 19:00
World Orienteering Day
Skolegårdsarrangementer på Halsen, Fosslia,…   Les mer  
Tue 18 May
kl 17:30 - 19:00
World Orienteering Day
Skolegårdsarrangementer på Halsen, Fosslia,…   Les mer  
Tue 11 May
kl 18:00 - 20:00
Treningsløp
Løyper fra Vårløpet (Frigården). Arr: Hans og Pål   Les mer  
Sat 8 May
kl 08:00 - 18:00
Vårløpet
Vi arrangerer Vårløpet på Frigården 8.mai!   Les mer  
Thu 6 May
kl 18:00 - 20:00
TA-sprint nr. 5
OK Skøynar:…   Les mer  
Tue 4 May
kl 18:00 - 20:00
Treningsløp
Treningsløp i Vikanåsen 4.mai. Oppmøte/parkering:…   Les mer  
Sun 2 May
kl 10:00 - 17:00
Blåveisløpet
Frol IL:…   Les mer  
Thu 29 Apr
kl 18:00 - 20:00
TA-sprint nr. 4
Steinkjer OK:…   Les mer  
Tue 27 Apr
kl 18:00 - 20:00
Stjørdalskarusell nr. 1-2021
Sted: Arnstadåsen. Arr: Asle   Les mer  
Thu 22 Apr
kl 18:00 - 20:00
TA-sprint nr. 3
Verdal OK:…   Les mer  
Tue 20 Apr
kl 18:00 - 20:00
Treningsløp
Håmmårsbukta. Arr: Terje   Les mer  
Thu 8 Apr
kl 18:00 - 20:00
TA-sprint nr. 1
Frol IL arrangerer TA-sprint nr. 1:…   Les mer  
Tue 16 Mar
kl 20:00 - 21:00
Årsmøte
I.L Stjørdals-Blink - Orientering  
Årsmøte avholdes på Teams. Se nyhet på hjemmeside   Les mer  
Levert av IdrettenOnline